Make sure you use the 888 Poker bonus code to get the maximum bonus.

Výsledky súťaže družstiev 2013

hto druzstvoMladsieZiackyst ziaci 2013Zeny

Tenisový klub ASICS Trenčín sa zapojil do celoštátnej a regionálnej súťaže družstiev veľmi úspešne.

Naše najmenšie talenty v kategórii do 10 rokov sa zúčastnili regionálnej súťaže zmiešaných družstiev, kde sa umiestnili na 3. mieste.  Teší nás, že Maťka, Sabinka, Maťko a Norko sa takto umiestnili hneď na začiatku svojho súťažného tenisu.

Mladšie žiačky (do 12 rokov) sa žiaľ nestretli ani raz v plnej zostave a preto obsadili až 5. miesto, no elán ich neopúšťal až do posledného zápasu, a preto dosiahli veľmi cenné osobné víťazstvá vo dvojhrách. Dúfame, že pre Natálku, Ninku, Maťku a Aničku to bude povzbudením do ďalších súťaží a Vande ďakujeme za pomoc družstvu.

Najväčším prekvapením boli výsledky starších žiakov (do 14 rokov), ktorí obsadili v silnej konkurencii 3. miesto. Najlepšiu bilanciu zápasov mali Adrián a Dominik, ktorí vyhrali šesť dvojhier zo siedmich. Za výsledky treba pochváliť Šimona aj Martina, ktorí veľmi pomohli k tomuto umiestneniu.

Do súťaže sa zapojili aj ženy, ktoré skončili na 6. mieste. Laura vyhrala všetky svoje zápasy, Zuzka, Veronika, Peťa a Romana aspoň po jednom.